nGenCommunity
Bine ai venit pe wWw.nGenCommunity.Tk
Vă mulţumim că sunteţi alături de noi şi petreceţi multe ore jucându-vă pe serverul nostru, asigurând o distracţie continuă si de calitate!
nGenCommunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

nGenCommunity


 
AcasaPortal*Ultimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ati venite

 

 Phoenix un retardat

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
GaBy




Mesaje : 26
Data de inscriere : 13/05/2010

Phoenix un retardat Empty
MesajSubiect: Phoenix un retardat   Phoenix un retardat Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 11:47 pm

Sa-mi bag pula in serveru tau crystal scuze ca zic da e un server de prosti adica cum vine asta 2 admini (MArius,Biseptol) spun ca e freegame si phoenix ca nu. Si incepe sa dea slay/kick/bann e un retardat injura schimba mape,anuleaza voturi e un prost si lui nui scoti adminu gata nu?
dar asculta si de playeri nu daor ca-ti vin bani si gata vrei sa vezi ca V.I.P si cu qwe nu-ti mai plateste adminu?
Uitate la vip a avut multe reclamatii dar sa pus pe treaba si e baiat bun !
Playerilor mai bagatziva si voii nu zic adevaru?
Sus In jos
R3$p3kt




Mesaje : 1
Data de inscriere : 16/06/2010

Phoenix un retardat Empty
MesajSubiect: Adevarat   Phoenix un retardat Icon_minitimeMar Iun 22, 2010 11:53 pm

MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Crystale omule ce drq facu cu srv asta im primu rand scoate adminu lu pheonix
si lasele adminu la qwe V.I.P si M@r!us te rog mult ma crystale ca stiu ca esti de treba da se duce de rapa srv din cauza la niste handicapati mintali




__________________________________

Respect MaveriCk
Sus In jos
shadowknit3




Mesaje : 4
Data de inscriere : 26/05/2010

Phoenix un retardat Empty
MesajSubiect: Adminii de pe svr    Phoenix un retardat Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 12:24 am

Cristale mai rarut cu adminu ca ai dat admin la multi retarzi ( fara suparare cine se simte ) iti recomand sa lasi ca admin pe florine pe gaby pe marius pe vip si cam atat ca vb aia is sute de admini pe svr si apr toti fac svr de ras... . Cel putin eu am luat ban de mai bine de 6 ori pe motiv : scuze am gresit playeru , ca cum intraznesc sa il omor , cum intraznesc sa ii spun ca are cod. si alte rahaturi destea si ma oftic ca tu ai un servar bun dar il strici asa gaby si maverick au dreptate.
Sus In jos
rZa

rZa


Mesaje : 17
Data de inscriere : 17/05/2010

Phoenix un retardat Empty
MesajSubiect: Re: Phoenix un retardat   Phoenix un retardat Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 12:54 am

PHOENIX e chiar RETARD...cum i sa bagat iara admin, cum a inceput sa fie smecher.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Phoenix un retardat Empty
MesajSubiect: Re: Phoenix un retardat   Phoenix un retardat Icon_minitime

Sus In jos
 
Phoenix un retardat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ADMINI RETARZI!!!!
» Reclamatie phoenix
» reclamatie Phoenix
» reclamatie Phoenix -deja intrecu masura

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
nGenCommunity :: {Ro}..::NeW GeNeRaTioN::.. :: Reclamatii Admin-
Mergi direct la: