nGenCommunity
Bine ai venit pe wWw.nGenCommunity.Tk
Vă mulţumim că sunteţi alături de noi şi petreceţi multe ore jucându-vă pe serverul nostru, asigurând o distracţie continuă si de calitate!
nGenCommunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

nGenCommunity


 
AcasaPortal*Ultimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ati venite

 

 Reclamatie phoenix

In jos 
+2
CrYsTaL
GaBy
6 participanți
AutorMesaj
GaBy




Mesaje : 26
Data de inscriere : 13/05/2010

Reclamatie phoenix Empty
MesajSubiect: Reclamatie phoenix   Reclamatie phoenix Icon_minitimeDum Mai 16, 2010 3:04 am

Phoenix e cel mai prost admin pe care l-am vazut am fost serverul fulll si el a dat kick la tot serverul si a pus parola pentru un anumit meci care era 2 vs 2=)) desi avem server de war el a ales sa dea kick la tot serverul cu tot ca sunt lider de clan voi face masuri pentru el dar si tu crystal fa masuri la server cu acest "Admin".
Sus In jos
CrYsTaL
Admin
Admin
CrYsTaL


Mesaje : 73
Data de inscriere : 09/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Reclamatie phoenix Empty
MesajSubiect: ok raspuns   Reclamatie phoenix Icon_minitimeDum Mai 16, 2010 7:20 am

ok O SA IAU MASURI INPOTRIVA LUI Phoenix
Sus In jos
https://ngen-comunity.forumgratuit.ro
GaBy




Mesaje : 26
Data de inscriere : 13/05/2010

Reclamatie phoenix Empty
MesajSubiect: Cea mai mare prostie   Reclamatie phoenix Icon_minitimeLun Mai 17, 2010 6:43 pm

Daca phoneix greseste enorm cu adminu noua de ce ne-ai scos comenzile de admin nu mai pot folosi ma_rcon si nu prea pot face nimik din cauza cui unui but!
Sus In jos
CrYsTaL
Admin
Admin
CrYsTaL


Mesaje : 73
Data de inscriere : 09/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Reclamatie phoenix Empty
MesajSubiect: ok raspuns   Reclamatie phoenix Icon_minitimeLun Mai 17, 2010 11:50 pm

Adminu vi so restrictionat la toti pentru a nu mai face prosti pe sv si a nu va da mari cu adminu

pentru ce iti trebe tie ma_rcon ??? as vrea sa stiu ?
Sus In jos
https://ngen-comunity.forumgratuit.ro
phoenixcs38




Mesaje : 2
Data de inscriere : 15/05/2010

Reclamatie phoenix Empty
MesajSubiect: Raspunsul pt. Crystal in privire cu plangerea mea facuta de Gaby   Reclamatie phoenix Icon_minitimeMier Mai 19, 2010 9:32 pm

Crystal de ex ma_rcon imi trebuie pt. mp_roudtime (caci 3 e prea mult) as pune 2 sau 1.7 apoi ma_unban trebuie sa poata sa scoata si banul playerilor ( in caz-ul in care s-a dat ban pe nedrept sau sa dat ban permanet cand nu se merita acest lucru!!!) si mai sunt si alte comenzi... Atunci cand am pus parola pe sv eram aprx. 10 poate 13 din care 5-6 eram din clanurile respective chiar at. sv. de war a fost stins din ... nu vreau sa stiu dece ... meciul a mers pana la 10 si mai erau vreo 3-4 runde in care vine Gaby nervos(scz Gaby) ca de obicei si imi zice sa scot parola ... am scos-o si au intrat inapoi aprox. 6-7 playeri care au stat spec. sa vada meciul => acestor playeri le place sv. si asteapta sa poata juca linistiti... (imi pare foarte rau ca toate greselile sunt unse pe mine)|(Eram odata vreo 2-3-4 admini pe sv. cand a intrat un player banuit de wall... toti adminii spuneau ca e codat dar nici unul nu a fost in stare sa faca un demo si mau trimis pe mine [nu de parca nu m-as duce dar am doar eu 4-5 demouri facute de mine pe sv]{si m-am plictisit ca ei sa spuna phx fa asta phx fa aia})...(Imi pare foarte rau ca sunt eu de vina dar am si eu nisti obiceiuri pe care nu le pot stapanii nici eu)
Sus In jos
CrYsTaL
Admin
Admin
CrYsTaL


Mesaje : 73
Data de inscriere : 09/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Reclamatie phoenix Empty
MesajSubiect: ok raspuns   Reclamatie phoenix Icon_minitimeMier Mai 19, 2010 10:32 pm

Orce ar fi nu mai puneti parola pe sv pe care mai prind ca pune parola pe sv i se suspenda adminu 7 zile ok sa nu ziceti ca nu vam zis
Sus In jos
https://ngen-comunity.forumgratuit.ro
DStrikT




Mesaje : 18
Data de inscriere : 15/05/2010
Varsta : 31

Reclamatie phoenix Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie phoenix   Reclamatie phoenix Icon_minitimeMier Mai 19, 2010 11:00 pm

suspenda adminu 2 sapt:)) nu 7 zile k nu se invata...si phonix ma enerveaza k nu stie sa umble cu adminu nu stie sa ia decizi.in concluzie nu stiu dc are admin , doar ca da 20 lei hmm...aaa am uitat ,pentru meciuri dc nu faceti pe un serv de war ca au atatea clanuri servere si il inprumutati si voi
Sus In jos
MäҲ

MäҲ


Mesaje : 7
Data de inscriere : 16/05/2010
Varsta : 30
Localizare : UnDeVa

Reclamatie phoenix Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie phoenix   Reclamatie phoenix Icon_minitimeMier Mai 19, 2010 11:15 pm

Deja exista un server de war...dar nush dc nu a facut acel meci acolo...pana acuma numai pe serverul de war am facut meciur
Sus In jos
DStrikT




Mesaje : 18
Data de inscriere : 15/05/2010
Varsta : 31

Reclamatie phoenix Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie phoenix   Reclamatie phoenix Icon_minitimeMier Mai 19, 2010 11:50 pm

DA MA dar serv ala se msica nasol:)) trebuie unu hostats;)
Sus In jos
CrYsTaL
Admin
Admin
CrYsTaL


Mesaje : 73
Data de inscriere : 09/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Reclamatie phoenix Empty
MesajSubiect: ok raspuns   Reclamatie phoenix Icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 3:00 am

de unde bani si pentru un sv war ca abea ma descurc cu asta public
abea am bai pentru asta
Sus In jos
https://ngen-comunity.forumgratuit.ro
DStrikT




Mesaje : 18
Data de inscriere : 15/05/2010
Varsta : 31

Reclamatie phoenix Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie phoenix   Reclamatie phoenix Icon_minitimeVin Mai 21, 2010 12:01 am

nu sa hostezi tu sa jucati war-uri pe alte serv hostatate , sa le imprumutati la un meci cum ar fii stargate war sau altele sunt multe;)...am zis mai sus SA IMPRUMUTATI UN SERVER DE WAR
Sus In jos
DEBiX




Mesaje : 11
Data de inscriere : 22/05/2010

Reclamatie phoenix Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie phoenix   Reclamatie phoenix Icon_minitimeLun Mai 24, 2010 9:03 pm

Topic Closed! Arrow
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie phoenix Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie phoenix   Reclamatie phoenix Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie phoenix
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie Pheonix
» ADMINI RETARZI!!!!
» Reclamatie V.I.P
» Reclamatie Admin
» Reclamatie Admin V.I.P

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
nGenCommunity :: ..::Divesrse::.. :: Coş de gunoi-
Mergi direct la: