nGenCommunity
Bine ai venit pe wWw.nGenCommunity.Tk
Vă mulţumim că sunteţi alături de noi şi petreceţi multe ore jucându-vă pe serverul nostru, asigurând o distracţie continuă si de calitate!
nGenCommunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

nGenCommunity


 
AcasaPortal*Ultimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ati venite

 

 ADMINI RETARZI!!!!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
FlavY

FlavY


Mesaje : 16
Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Romania unde crezi

ADMINI RETARZI!!!! Empty
MesajSubiect: ADMINI RETARZI!!!!   ADMINI RETARZI!!!! Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 4:46 pm

Ba Crystale deci mi-a ajuns sa ma enervez atat , fi atent azi pe server RETARDATU de Phoenix dadea blind froze slapuri burned la tot serveru si am si dovezi am facut print plm nustu sa pun io poza daia aici da ti-o dau pe mess sau skype si asta nu e tot i-ai dat admin lu qWe ala si V.I.P nu mai avea admin cu Enight ete akm ala i-a dat admin si lu vip si lu enight . Io iti propun asa sa ii se scoata adminu lu : V.I.P , Phoenix , qWe .Io stiu ca iei bani asa da ..... pnm gandese-te si la noi tu chiar nu vezi cate reclamati sunt la vip ? au fost odata si la retardatu ala de pheonix si tu te uitai si dadeai post reply "ok o sa iau masuri" ce masuri luai ? te durea la basca....Akm chiar vreau sa vad ce o sa faci . Cine este de acord cu ce am propus sa dea un Post Reply sa vad ce parere aveti si voi . bFT


PS : Phoenix esti cel mai mare RETARDAT !!!
Sus In jos
rZa

rZa


Mesaje : 17
Data de inscriere : 17/05/2010

ADMINI RETARZI!!!! Empty
MesajSubiect: Re: ADMINI RETARZI!!!!   ADMINI RETARZI!!!! Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 5:14 pm

V.I.P, Enight, Phoenix {[(> TARANI FARA CULTURA !!! <)]}
Smecheri k au admini .. dak nu isi bateau toti joc de ei !!! RETARZII

Sa va dea D-zeu bube in cur si maini scurte sa nu va puteti scarpina lol!
Sus In jos
GaBy




Mesaje : 26
Data de inscriere : 13/05/2010

ADMINI RETARZI!!!! Empty
MesajSubiect: Re: ADMINI RETARZI!!!!   ADMINI RETARZI!!!! Icon_minitimeLun Iun 14, 2010 5:16 am

=)) FlaVy Eesti tare ! hip hip hura pentru flavy:))
Sus In jos
stefan




Mesaje : 10
Data de inscriere : 14/06/2010

ADMINI RETARZI!!!! Empty
MesajSubiect: phoenix   ADMINI RETARZI!!!! Icon_minitimeLun Iun 14, 2010 3:13 pm

ba asta are ceva cu mine.....tot imi spune sa-mi schimb numele pentru ca el ma vede in patratele.....si cand i-am zis de creepy care se vede la fel(cu patratele) mi-a zis ca pe el il cunoaste... Evil or Very Mad e culmea .....si incalca drepturile adminului pentru ca face discriminare.......{probabil e gelos pe ranku meu Cool }
stefan
Sus In jos
FlavY

FlavY


Mesaje : 16
Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Romania unde crezi

ADMINI RETARZI!!!! Empty
MesajSubiect: Da asta e   ADMINI RETARZI!!!! Icon_minitimeLun Iun 14, 2010 6:43 pm

Da m-am lamurit nu mai zic nimic . Crystale bafta.
Sus In jos
Continut sponsorizat





ADMINI RETARZI!!!! Empty
MesajSubiect: Re: ADMINI RETARZI!!!!   ADMINI RETARZI!!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
ADMINI RETARZI!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
nGenCommunity :: ..::Divesrse::.. :: Coş de gunoi-
Mergi direct la: