nGenCommunity
Bine ai venit pe wWw.nGenCommunity.Tk
Vă mulţumim că sunteţi alături de noi şi petreceţi multe ore jucându-vă pe serverul nostru, asigurând o distracţie continuă si de calitate!
nGenCommunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

nGenCommunity


 
AcasaPortal*Ultimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ati venite

 

 reclamatie Phoenix

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
ZuZu

ZuZu


Mesaje : 5
Data de inscriere : 23/06/2010

reclamatie Phoenix Empty
MesajSubiect: reclamatie Phoenix   reclamatie Phoenix Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 8:24 pm

Crystal , doar sti ca ne cunoastem de mult si ...suntem prieteni buni....dar fa ceva te rog cu phoenix deci...pe kabul s-a dat la vote daca sa fie free game si toti au votat da dupaia phoenix al meu Smile) da kick la toti de campau sau faceau rush Smile asu azi : era 35 hp vine phoenix si schimba harta in de_nuke fara vot fara nimic ....pe de nuke tot free game erae si Smile) Phoenix a murit si dupaia Subzero l-a auzit pe unu si astepta si phoenix i-a dat slapuri dar nu dealea cu 0 dmg dealea cu 1 da i-a dat multe si dupaia toti am ripostat si el nu tacea si pana la urma Subzero care am inteles ca e ruda cu tn , crystale ii dete kick si il inteleg perfect ...aaa si pe 35 hp intra , juca 2 runde si cum il lua unu B.I.G ii dadea slay de ciuda Smile doamne crystale deci e super serverul da il strika ratatii ca phoenix! te rog sa iei masuri , dac anu vei lua masuri cu acest admin te asigur ca o sa se sature playeri de el s o sa iese majoritatea ...apropo am uitat sa zic ...pe skype ...cat cost slotul?
Sus In jos
rZa

rZa


Mesaje : 17
Data de inscriere : 17/05/2010

reclamatie Phoenix Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Phoenix   reclamatie Phoenix Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 11:40 pm

Phoenix CEL MAI:TAMPIT,PROST,RETARD [etc] COPIL!!!...Imi da kick/ban pt k fc rush pe CATALANE. lol!
Eu zic sa i se scoata adminu pt k nu pierzi nimica..

https://2img.net/r/ihimizer/img18/4982/56370612.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img97/4926/52119489.jpg

Sa F** Pe M**a De ReTaRd!






sCz LimbaJu!
Sus In jos
ZuZu

ZuZu


Mesaje : 5
Data de inscriere : 23/06/2010

reclamatie Phoenix Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Phoenix   reclamatie Phoenix Icon_minitimeJoi Iun 24, 2010 12:03 am

rZa am o intrebare , cum ai facut tinta asa mica ...si eu o am mica dar nici chiar atat!! astept raspuns rza , cum ai facuto atata de mica?
Sus In jos
Continut sponsorizat





reclamatie Phoenix Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Phoenix   reclamatie Phoenix Icon_minitime

Sus In jos
 
reclamatie Phoenix
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie phoenix
» reclamatie Phoenix -deja intrecu masura
» Phoenix un retardat
» Reclamatie Admin
» Reclamatie Admin V.I.P

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
nGenCommunity :: {Ro}..::NeW GeNeRaTioN::.. :: Reclamatii Admin-
Mergi direct la: