nGenCommunity
Bine ai venit pe wWw.nGenCommunity.Tk
Vă mulţumim că sunteţi alături de noi şi petreceţi multe ore jucându-vă pe serverul nostru, asigurând o distracţie continuă si de calitate!
nGenCommunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

nGenCommunity


 
AcasaPortal*Ultimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ati venite

 

 Sergiule ia uite frate!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
kaspersky2010




Mesaje : 4
Data de inscriere : 20/05/2010

Sergiule ia uite frate! Empty
MesajSubiect: Sergiule ia uite frate!   Sergiule ia uite frate! Icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 2:22 pm

Frate eu l-am luat de la un coleg cu 6 E merg toate jocurile dar eu joc acum cs 1.6 si de aceea il vand vreau sa cumpar steam cu cs 1.6!
Sus In jos
-SERGIU-

-SERGIU-


Mesaje : 31
Data de inscriere : 15/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Ocna Mures

Sergiule ia uite frate! Empty
MesajSubiect: Re: Sergiule ia uite frate!   Sergiule ia uite frate! Icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 4:19 pm

Ti-l cumpar eu.. ti-am dat add. ID-ul meu este serghey_fc Very Happy vb pe mess. si scrie tot aici nu mai fa alt topic Very Happy dai pe POST REPLY.
Sus In jos
okay




Mesaje : 4
Data de inscriere : 19/05/2010

Sergiule ia uite frate! Empty
MesajSubiect: Re: Sergiule ia uite frate!   Sergiule ia uite frate! Icon_minitimeSam Mai 22, 2010 10:50 pm

auzi kaspersky2010 facem schimbu
io iti dau steam cu cs 1.6 si tu mil dai pala c zici????
Sus In jos
kaspersky2010




Mesaje : 4
Data de inscriere : 20/05/2010

Sergiule ia uite frate! Empty
MesajSubiect: Okay   Sergiule ia uite frate! Icon_minitimeDum Mai 23, 2010 2:13 am

okay nu stiu man am vb cu un tip sa il iau de la el da baga idu meu george.eclipse sa vb Wink
Sus In jos
okay




Mesaje : 4
Data de inscriere : 19/05/2010

Sergiule ia uite frate! Empty
MesajSubiect: Re: Sergiule ia uite frate!   Sergiule ia uite frate! Icon_minitimeDum Mai 23, 2010 2:35 pm

kaspersky2010 a scris:
okay nu stiu man am vb cu un tip sa il iau de la el da baga idu meu george.eclipse sa vb Wink
mah da am id tau cica al meu e cs_alex_fan
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sergiule ia uite frate! Empty
MesajSubiect: Re: Sergiule ia uite frate!   Sergiule ia uite frate! Icon_minitime

Sus In jos
 
Sergiule ia uite frate!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» of sergiule....
» Probleme de administrare...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
nGenCommunity :: ..::Divesrse::.. :: Vanzari-
Mergi direct la: