nGenCommunity
Bine ai venit pe wWw.nGenCommunity.Tk
Vă mulţumim că sunteţi alături de noi şi petreceţi multe ore jucându-vă pe serverul nostru, asigurând o distracţie continuă si de calitate!
nGenCommunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

nGenCommunity


 
AcasaPortal*Ultimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ati venite

 

 Ce a-ti mai vrea pe forum ?

In jos 
+3
zsoli98
-SERGIU-
CrYsTaL
7 participanți
AutorMesaj
CrYsTaL
Admin
Admin
CrYsTaL


Mesaje : 73
Data de inscriere : 09/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Ce a-ti mai vrea pe forum ? Empty
MesajSubiect: Ce a-ti mai vrea pe forum ?   Ce a-ti mai vrea pe forum ? Icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 3:53 am

Ziceti ce a-ti mai vrea pe forum sa adaugam , ce categorii noi sa mai adaugam , moduri , butoane , etc .

Orice idee e bine venita .
Sus In jos
https://ngen-comunity.forumgratuit.ro
-SERGIU-

-SERGIU-


Mesaje : 31
Data de inscriere : 15/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Ocna Mures

Ce a-ti mai vrea pe forum ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce a-ti mai vrea pe forum ?   Ce a-ti mai vrea pe forum ? Icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 1:00 pm

Eu zic sa mai pui ceva Emoticons.. cum ar fi cele de pe messenger Very Happy sau ma rog.. mai multe.. Very Happy
Sus In jos
zsoli98




Mesaje : 2
Data de inscriere : 21/05/2010

Ce a-ti mai vrea pe forum ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce a-ti mai vrea pe forum ?   Ce a-ti mai vrea pe forum ? Icon_minitimeVin Mai 21, 2010 7:20 pm

ar fi misto daca ati pune radio
Sus In jos
FlavY

FlavY


Mesaje : 16
Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Romania unde crezi

Ce a-ti mai vrea pe forum ? Empty
MesajSubiect: Crystalee   Ce a-ti mai vrea pe forum ? Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 4:55 pm

Ba Crystale lasa forumu fratele meu ca e super tare mai ocupate de sv frate ca e varza mai intra si tu pe sv sa vezi sunt numai retardati .
Sus In jos
ANDREI




Mesaje : 6
Data de inscriere : 05/06/2010

Ce a-ti mai vrea pe forum ? Empty
MesajSubiect: EU VREAU SA MA AM UN CLAN PE FORUM   Ce a-ti mai vrea pe forum ? Icon_minitimeMar Iun 15, 2010 1:24 am

CU SWRT-S|ANDREI CLANUL MEU E SWRT-S| E AMEU NU LAM FURAT EU VREAU SA AM PE FORUM
Sus In jos
rZa

rZa


Mesaje : 17
Data de inscriere : 17/05/2010

Ce a-ti mai vrea pe forum ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce a-ti mai vrea pe forum ?   Ce a-ti mai vrea pe forum ? Icon_minitimeMar Iun 15, 2010 2:12 am

ba andrei dute si aduna furnici..
Sus In jos
DStrikT




Mesaje : 18
Data de inscriere : 15/05/2010
Varsta : 31

Ce a-ti mai vrea pe forum ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce a-ti mai vrea pe forum ?   Ce a-ti mai vrea pe forum ? Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 11:17 pm

andrei mai taci cu clanu k e praf...si nu mai scrie cu CAPS LOCK ca este enervantttttttttttttt...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce a-ti mai vrea pe forum ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce a-ti mai vrea pe forum ?   Ce a-ti mai vrea pe forum ? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce a-ti mai vrea pe forum ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regulament Forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
nGenCommunity :: ..::Divesrse::.. :: Pareri si Sugestii-
Mergi direct la: