nGenCommunity
Bine ai venit pe wWw.nGenCommunity.Tk
Vă mulţumim că sunteţi alături de noi şi petreceţi multe ore jucându-vă pe serverul nostru, asigurând o distracţie continuă si de calitate!
nGenCommunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

nGenCommunity


 
AcasaPortal*Ultimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ati venite

 

 S-a ubdatat serveru??

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
stefan




Mesaje : 10
Data de inscriere : 14/06/2010

S-a ubdatat serveru?? Empty
MesajSubiect: S-a ubdatat serveru??   S-a ubdatat serveru?? Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 1:25 am

S-a ubdatat cumva serveru..????(daca da cu ce ? )...intreb pt ca nu ma mai pot conecta No Mad Evil or Very Mad Sad

stefan
Sus In jos
rZa

rZa


Mesaje : 17
Data de inscriere : 17/05/2010

S-a ubdatat serveru?? Empty
MesajSubiect: Re: S-a ubdatat serveru??   S-a ubdatat serveru?? Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 1:27 am

nici eu...cred k ne trb steam:|

https://2img.net/r/ihimizer/img85/496/fcvw.jpg
Sus In jos
stefan




Mesaje : 10
Data de inscriere : 14/06/2010

S-a ubdatat serveru?? Empty
MesajSubiect: rza   S-a ubdatat serveru?? Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 1:33 am

auzi rza da ce css ai tu(ca versiune...sau altceva) ??? ca la mine se vede total diferit Razz

stefan
Sus In jos
stefan




Mesaje : 10
Data de inscriere : 14/06/2010

S-a ubdatat serveru?? Empty
MesajSubiect: raspuns   S-a ubdatat serveru?? Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 1:42 am

da (adika tot cu restart your game si chestii de genu asta) da ma refeream la meniul principal in css...(ca io am counter strike source v18)si se vede altfel....ms...........oricum daca e steam only intentionam sa-mi iau steam original cat de curand(te sfatuiesc sa faci acelasi lucru Cool

stefan
Sus In jos
DStrikT




Mesaje : 18
Data de inscriere : 15/05/2010
Varsta : 31

S-a ubdatat serveru?? Empty
MesajSubiect: Re: S-a ubdatat serveru??   S-a ubdatat serveru?? Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 11:24 pm

va aparea in curand pach non-steam ,nu se stie sigur cand
Sus In jos
sparco




Mesaje : 2
Data de inscriere : 20/06/2010

S-a ubdatat serveru?? Empty
MesajSubiect: Re: S-a ubdatat serveru??   S-a ubdatat serveru?? Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 3:51 am

ubdatat auzi =)))))))))))) invata sa scrii se scrie updatat
Sus In jos
CrYsTaL
Admin
Admin
CrYsTaL


Mesaje : 73
Data de inscriere : 09/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

S-a ubdatat serveru?? Empty
MesajSubiect: crystal   S-a ubdatat serveru?? Icon_minitimeMier Iun 30, 2010 5:14 am

sall la toata lumea din pacate si eu asteapt sa se face sv no-steam am vb cu cei de la krond unde am sv hostat si mior zis in urmatoru fel In primul rand incercati sa intelegeti ca nu este vina noastra ceea ce se intampla. Nu este Update-ul nostru, ci a celor de la Valve. Iar in acesta s-a schimbat inclusiv Engine-ul jocului, trecand de la Source Legacy la Orange Box. Din asta rezulta faptul ca nici un patch de non-steam atat pe partea de client cat si pe partea de server nu mai este compatibil.
Intelegeti si voi ,ce mai puteam sa zic
Sus In jos
https://ngen-comunity.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





S-a ubdatat serveru?? Empty
MesajSubiect: Re: S-a ubdatat serveru??   S-a ubdatat serveru?? Icon_minitime

Sus In jos
 
S-a ubdatat serveru??
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
nGenCommunity :: {Ro}..::NeW GeNeRaTioN::.. :: Probleme Server-
Mergi direct la: