nGenCommunity
Bine ai venit pe wWw.nGenCommunity.Tk
Vă mulţumim că sunteţi alături de noi şi petreceţi multe ore jucându-vă pe serverul nostru, asigurând o distracţie continuă si de calitate!
nGenCommunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

nGenCommunity


 
AcasaPortal*Ultimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ati venite

 

 CARTRE JUST READ OWNER

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
k1d.




Mesaje : 1
Data de inscriere : 02/06/2010

CARTRE              JUST  READ                OWNER Empty
MesajSubiect: CARTRE JUST READ OWNER   CARTRE              JUST  READ                OWNER Icon_minitimeMier Iun 02, 2010 2:51 am

salut ! servarul vostru de cs:s este ok dar e plin de admini tampiti care abuzeza de microfon jicnesc jucatorii si dau ban de aiureea fara dovezi si fara stiinta . CEL MAI PROST ADMIN DE PE SV E VIP mam saturat de cate ori intru sa nu isi tina gura sa injure sa jicanesca pjucatorii si sa dea ban aiure. VA ROG SA REZOLVATI PROBLEMA SI SA NU MAI PUNETI COPII CARE NU GANDESC IN POZITIA DE ADMINI . AM MAI VAZUT EU ADMINI PROSTI DA NU IN HALUL ASTA . O SA VA PIERDETI OAMENI DE PE SV IN STILUL ASTA .
Sus In jos
-SERGIU-

-SERGIU-


Mesaje : 31
Data de inscriere : 15/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Ocna Mures

CARTRE              JUST  READ                OWNER Empty
MesajSubiect: Re: CARTRE JUST READ OWNER   CARTRE              JUST  READ                OWNER Icon_minitimeMier Iun 02, 2010 1:17 pm

TRU'

Ieri era o harta militarydust sau asa ceva. Si VIP, este omorat si incepe s injure ca la usa cortului la microfon, la fel si enight no1. I-am zis la VIP ca de ce il lasa pe enight sa injure in halu' ala, si mi-a zis deaia ca asa am chef.. si mi-a dat mute..
Sus In jos
 
CARTRE JUST READ OWNER
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
nGenCommunity :: ..::Divesrse::.. :: Coş de gunoi-
Mergi direct la: