nGenCommunity
Bine ai venit pe wWw.nGenCommunity.Tk
Vă mulţumim că sunteţi alături de noi şi petreceţi multe ore jucându-vă pe serverul nostru, asigurând o distracţie continuă si de calitate!
nGenCommunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

nGenCommunity


 
AcasaPortal*Ultimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ati venite

 

 Sunteti buti

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
GaBy




Mesaje : 26
Data de inscriere : 13/05/2010

Sunteti buti Empty
MesajSubiect: Sunteti buti   Sunteti buti Icon_minitimeMier Mai 26, 2010 9:20 pm

V.I.P nu face abuz de admin este un admin foarte corect mai mult voi playeri injurati si intrati pe forum si mai si mintiti. Toti care i-au slay/kick/bann o i-au pentru anumite motive! Toti playeri sunt smecheri intra unu odata pe ora si comanda la admin...... Andrey S de exemplu ba daca nu bagi 35 hp nu o sa mai ai admin se mira dece i-a ban este o regula ..:: nu ameninta adminul primesti mut/kick/bann::... si vip asta a facut nu a dat fara motiv!
Sus In jos
kos

kos


Mesaje : 21
Data de inscriere : 23/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Braila

Sunteti buti Empty
MesajSubiect: Re: Sunteti buti   Sunteti buti Icon_minitimeMier Mai 26, 2010 9:57 pm

Bai, ban nu da aiurea, adica la cat au tipat aia pe server ca k/o2/. are cod, adica eu, nu am primit totusi ban, dar uneori e um pic cu nasul pe sus, alteori e glumet. Vezi da post replay la topicul facut de respectivul reclamator nu mai da new topic si pentru fiecare raspuns deschizi un topic. HF!
Sus In jos
GaBy




Mesaje : 26
Data de inscriere : 13/05/2010

Sunteti buti Empty
MesajSubiect: Re: Sunteti buti   Sunteti buti Icon_minitimeMier Mai 26, 2010 10:43 pm

Nu ma invata tu pe mine:))
Sus In jos
kos

kos


Mesaje : 21
Data de inscriere : 23/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Braila

Sunteti buti Empty
MesajSubiect: Re: Sunteti buti   Sunteti buti Icon_minitimeMier Mai 26, 2010 10:47 pm

Nu te invat, te sfatuiesc, in cazul asta ti-am atras atentia, pentru ca mai mult ca sigur nu era nevoie de un topic nou ci doar de un replay.
Sus In jos
kos

kos


Mesaje : 21
Data de inscriere : 23/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Braila

Sunteti buti Empty
MesajSubiect: Re: Sunteti buti   Sunteti buti Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 4:46 pm

Scuze de double post. Trebuie sa faceti ceva cu VIP, deci nu stie ce sa faca cu adminul, este si cam fraged la varsta sau poatela minte. In primul rand un admin trebuie sa aiba ceva skill ca sa cunoasca cand e cineva codat, sa aiba STEAM ca sa nu dea ban tuturor cu steam. Eu azi era sa imi iau ban. Joc de atata timp, fara hacks, in ligi profesioniste si nu m-a acuzat nimeni. Poate ca plateste si e bine dar totusi ganditiva si la consecinte. Sper sa fie sanctionat, macar suspendarea adminului o luna daca nu luare permanenta. Salut!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sunteti buti Empty
MesajSubiect: Re: Sunteti buti   Sunteti buti Icon_minitime

Sus In jos
 
Sunteti buti
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
nGenCommunity :: ..::Divesrse::.. :: Coş de gunoi-
Mergi direct la: