nGenCommunity
Bine ai venit pe wWw.nGenCommunity.Tk
Vă mulţumim că sunteţi alături de noi şi petreceţi multe ore jucându-vă pe serverul nostru, asigurând o distracţie continuă si de calitate!

nGenCommunity

AcasaPortal*InregistrareConectare
Bine ati venite

Distribuiţi | 

Reclamatie Admin

In jos 
AutorMesaj
shadowknit3

Data de inscriere : 26/05/2010

MesajSubiect: Reclamatie Admin   Mier Mai 26, 2010 12:44 am

Salut vreau sa reclam comportamentul unui admin nick name-ul lui este V.I.P .El abuzeaza de admin playerul p poate demonstra si inca cativa alti playeri.Vip a abuzat de urmatoarele : 1 Limbaj obscen fata de toti playeri 2 Mut lu p pentru ca vip injura si p ia zis sa taca dracu din gura ia dat mut si a inceput sa il injure 3 Ia dat ban pentru nimic lu p 4 da slap si slay cand e 1 vs 1 5 face pe sefu ca are admin si multe altele multi playeri vor confirma toate acestea asa ca as fii recunoscator si eu si toti daca ati scoate adminu lu V.I.P Twisted Evil
Sus In jos
-SERGIU-

Data de inscriere : 15/05/2010
Varsta : 23
Localizare : Ocna Mures

MesajSubiect: Re: Reclamatie Admin   Mier Mai 26, 2010 1:26 am

Asa e, se ia in gura cu toti, si abuzeaza de admin.. chiar nu-l merita.. schimba harta fara vot (uneori) si nu o schimba numa` cand are chef Evil or Very Mad Sper ca vei lua masuri.

PS: Stiu ca sunteti prieteni, dar nu-i corect ca un amarat fara minte sa-si bata joc de tot serverul.

Ultima editare efectuata de catre -SERGIU- in Mier Mai 26, 2010 1:28 am, editata de 1 ori
Sus In jos
kos

Data de inscriere : 23/05/2010
Varsta : 24
Localizare : Braila

MesajSubiect: Re: Reclamatie Admin   Mier Mai 26, 2010 1:26 am

Confirm ca e ingamfat si prost! Go get him.
Sus In jos
feel my bullet

Data de inscriere : 18/05/2010

MesajSubiect: V.I.P o cam da in Bara   Dum Mai 30, 2010 3:24 am

Chiar abuzeaza de admin cred ca el mia dat ban cand am fost .Era mafiotu si vip si cred ca mafiotu nar face asa ceva sa dea ban char dupa 1 min ce am intrat vipe cam...... Sef
Sus In jos
DEBiX

Data de inscriere : 22/05/2010

MesajSubiect: Re: Reclamatie Admin   Lun Mai 31, 2010 1:11 am

crystal e treaba ta ca Owner sa rezolvi cu comporatmentul lui V.I.P....la el prostia nu are limite chiar daca e admin sau chiar player

Crystal te rog ia masuri!!!
Sus In jos
sas

Data de inscriere : 31/05/2010

MesajSubiect: sall   Lun Mai 31, 2010 6:27 am

salut o reclamatie pt adminu cu nicku ₣ĺoяϊŋ3L Sb...: va rog sa faceti ceva...mea dat ban....si stie si xxl acolo.o fosta cand nea dat la amandoi... no vrut sa ne lase sa jucam ...ea masuri crystal......
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Reclamatie Admin   

Sus In jos

Reclamatie Admin
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
nGenCommunity :: ..::Divesrse::.. :: Coş de gunoi-
Mergi direct la: