nGenCommunity
Bine ai venit pe wWw.nGenCommunity.Tk
Vă mulţumim că sunteţi alături de noi şi petreceţi multe ore jucându-vă pe serverul nostru, asigurând o distracţie continuă si de calitate!
nGenCommunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

nGenCommunity


 
AcasaPortal*Ultimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ati venite

 

 Cititi mesajul va rog!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Edyson




Mesaje : 3
Data de inscriere : 06/07/2010

Cititi mesajul va rog! Empty
MesajSubiect: Cititi mesajul va rog!   Cititi mesajul va rog! Icon_minitimeMar Iul 06, 2010 6:32 pm

Salutare,dupa cum stiti sunt Edyson!Altii sigur ma tin minte pentru ce le-am facut pe server-ul nGen.Ei bine,eu m-am inregistrat ca sa imi cer scuze fata de Crystal,prieten bun cu mine,sau cel putin a fost,si fata de intreaga comunitate nGen,pentru "nazbatiile" pe care le-am facut!M-am gandit sa ma revansez fata de voi prin a va ajuta cu design-ul!Insa nu oricum!!ATENTIE!!!Numai vreau administrator chestii din astea,nici moderator:).Vreau doar un loc in comunitate!Toate bannere-le,logo-urile vor fi aplicate insusi de Crystal,fara probleme!Insa,as dori si eu candva din partea voastra un steam gratis,pentru ceea ce voi face,asta daca doriti bineinteles!Va multumesc!!!
Sus In jos
GaBy




Mesaje : 26
Data de inscriere : 13/05/2010

Cititi mesajul va rog! Empty
MesajSubiect: :D   Cititi mesajul va rog! Icon_minitimeMier Iul 07, 2010 9:05 pm

Salut Terabyte daca nu ma insell ai facut prostii intradevar dar e tarziu sa iti cer scuze aceasta communitate ruleaza foarte putin acum:| sv goll odata o mapa a stat si 4 zile da am intrat eo si am adus pe cineva ....... oricum sall bine ai venit in communitatea (inactiva) Very Happy
Sus In jos
Edyson




Mesaje : 3
Data de inscriere : 06/07/2010

Cititi mesajul va rog! Empty
MesajSubiect: Re: Cititi mesajul va rog!   Cititi mesajul va rog! Icon_minitimeJoi Iul 08, 2010 12:42 am

Da,mi-am dat seama ca e inactiva!Dar oricum eu,numai doresc admin pe server-ul vostru,iar CS:S,numai joc pana nu apare o varianta concreta de CS:S Beta Non-Steam,care sa ruleze si pe serverele steam...sau cel putin pana imi voi lua un steam!Eu vroiam doar cu forum-ul,design-ul,adica bannere chestii,pe care sa le aplice creatorul forum-ului.Oricum nu sunteti singurii inactivi,mai sunt destule comunitati inactive!Va urez bafta pe viitor!!!
Sus In jos
GaBy




Mesaje : 26
Data de inscriere : 13/05/2010

Cititi mesajul va rog! Empty
MesajSubiect: :D   Cititi mesajul va rog! Icon_minitimeJoi Iul 08, 2010 4:28 am

Multumim ..... daca ti-as spune ca vreau ca sa-mi fac un clan si o comunitate ai putea sa ma ajuti cu forumul? esti priceput te cunosc.... doar daca vrei:D vom face o treaba buna


___________________________
Respect MaFioTu
Sus In jos
Edyson




Mesaje : 3
Data de inscriere : 06/07/2010

Cititi mesajul va rog! Empty
MesajSubiect: Re: Cititi mesajul va rog!   Cititi mesajul va rog! Icon_minitimeJoi Iul 08, 2010 4:18 pm

Cred ca da!Depinde si de timpul meu,ca mai am un clan de administrat,adica forum...vorbim;) baga id edi_007_edy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cititi mesajul va rog! Empty
MesajSubiect: Re: Cititi mesajul va rog!   Cititi mesajul va rog! Icon_minitime

Sus In jos
 
Cititi mesajul va rog!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
nGenCommunity :: ..::Divesrse::.. :: Discutii Generale-
Mergi direct la: