nGenCommunity
Bine ai venit pe wWw.nGenCommunity.Tk
Vă mulţumim că sunteţi alături de noi şi petreceţi multe ore jucându-vă pe serverul nostru, asigurând o distracţie continuă si de calitate!
nGenCommunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

nGenCommunity


 
AcasaPortal*Ultimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ati venite

 

 PENTRU CRYSTAL!!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
FlavY

FlavY


Mesaje : 16
Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Romania unde crezi

PENTRU CRYSTAL!!! Empty
MesajSubiect: PENTRU CRYSTAL!!!   PENTRU CRYSTAL!!! Icon_minitimeLun Iun 14, 2010 1:52 am

Ba CrysTaLe ce pana mea faci frate ? Nu vezi fratele meu cate reclamatii ai la admini ?! nu mai intrii pe server sa vezi cum sta treaba vad ca forumu e varza ,ca nu ai mai scris nimic trebui sa fi la zi cu toate alea sa intri in fiecare zi poi uitate si tu daca a intrat vreun admin pe forum sa vada si el akolo ce i-au scris amaratii astia in pula mea, tu ai pus akolo 10 admini de 12 - 14 ani prosti nu stie care e codat si care nu si nici macar nu au steam si la aia fara steam le e lene in pula mea sa scrie in consola status sa vada care au steam si care nu le fute ban direct ce e asta ? Si pe tine te doare la pula ca tu iei bani si la noi nu te gandesti . Scoatele dreacu adminele la copii aia RETARDATI !! Phoenix ala da ban in prostie deci jur azi 13.iunie.2010 ma jur deci jur ca a dat cel putin 10 banuri degeaba deci nu glumesc si ii da ban lu amaratu ala de kos si face ca fraeru degeaba post pe forum in speranta k se uita cineva si face ceva da vad ca te doare la basca . Io iti spun asa , pentru binele servarului : Sa le scoti adminu la V.I.P , Phoenix chiar daca e in clan cu tine , Enight k si asa nu plateste , si lu qWe ala ca ala da pana la urma admin la tot serveru . Atat am avut de spus sunt curios ce o sa faci .

PS : Io unu vreau sa te ajut , ca daca nu vroiam nu ma mai agitam io atat... si sunt multi care vrea da tu.... nu mai zic nimic . hai bFT
Sus In jos
rZa

rZa


Mesaje : 17
Data de inscriere : 17/05/2010

PENTRU CRYSTAL!!! Empty
MesajSubiect: Re: PENTRU CRYSTAL!!!   PENTRU CRYSTAL!!! Icon_minitimeLun Iun 14, 2010 3:18 am

Crystal fa ceva cu admini astia retarzi...

Enight facemi-as partie cu p*la printre cei 2 dinti ramasi a lu maicata
Sus In jos
 
PENTRU CRYSTAL!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie phoenix
» S-a ubdatat serveru??
» VIP-butu butilor
» salll crystal
» sall crystal

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
nGenCommunity :: ..::Divesrse::.. :: Coş de gunoi-
Mergi direct la: